Єгор Соболєв: "Після вчорашнього відчуття обпльованості головне запитання..."

Єгор Соболєв в facebook:

Після вчорашнього відчуття обпльованості головне запитання Як діяти далі. Об этом сообщает payspacemagazine.in.ua со ссылкой на СМИ.

Парламенту ми пропонуємо шанс виправитися у ті півтора дні роботи в сесійній залі, які залишилися до літньої перерви. Окрім позбавлення недоторканості Михайла Добкіна, ми пропонуємо також проголосувати за підготовлені нами законопроекти про обмеження депутатської недоторканості http//w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1pf351160634 та про творення Антикорупційного суду http//w1.c1.rada.gov.u ... a/pls/zweb2/webproc4_1 .

Перше рішення дозволить проводити негласні слідчі та обшуковувати всіх народних депутатів без спеціального дозволу Парламенту. Плюс заборонить депутату виїжджати за кордон після подання Генерального прокурора на позбавлення його недоторканості.

Друге рішення утворить незалежний суд для відсторонень від роботи, арештів та вироків не лише парламентаріям - усім топ-посадовцям, викритим у корупції. Судді для цього суду, згідно законопроекту, мають бути підібрані за допомоги представників США, Євросоюзу, Великої Британії та Канади.

Поза Парламентом нам всім вкрай потрібно набагато краще самоорганізуватися.

Коли клептократи бачать у вікнах парламентських кулуарах, що припиняти їхню кругову поруку прийшли кілька сотень людей що Нацгвардії в рази більше, ніж демонстрантів вони розуміють ще можемо далі безкарно крастиЄгор Соболєв


ТОП новости

Вход

Меню пользователя