Компанія російського бізнесмена побудує бізнес-центр в історичному серці Києва

<span lang="UK">Корпус заводу «Арсенал» буде реконструйовано під адміністративну будівлю з паркінгом</span> — Компанія російського бізнесмена побудує бізнес-центр в історичному серці Києва
Корпус заводу «Арсенал» буде реконструйовано під адміністративну будівлю з паркінгом
50-метрова будівля виросте біля кінотеатру «Зоряний» Об этом сообщает uaonline.in.ua со ссылкой на СМИ.


У вересні цього року столична Держархбудінспекція погодила початок будівельних робіт з реконструкції корпусу заводу «Арсенал» під адміністративну будівлю з паркінгом. Про це свідчать дані офіційного сайту ДАБІ.


Замовником будівництва є ТОВ «Філософія девелопмент», яке у квітні цього року купило на аукціоні СЕТАМу корпус заводу з ділянкою за 563,71 млн₴


Підрядником будівництва є ТОВ «Девіжн Констракшн», засновниками якого є Анатолій Мовчан (80%) і ПАТ «ЗНВКІФ «Авераж» (20%), бенефіціаром якого є Дмитро Буряк.
11_56


Російський бізнесмен Дмитро Буряк відомий на ринку як девелопер будівельних проектів «DeVision» у Литві та Україні, а також виробник біологічно активних добавок.


Нагадаємо, на 1,36 га по вул. Московській, 8 планується будівництво торгово-офісного комплексу Arsenal Plaza. Раніше цей проект рекламувала корпорація «Укрбуд», однак на сьогодні сайт Arsenal Plaza закритий, а у відділі продажу корпорації приміщення в цьому об’єкті не продають.


Наприкінці серпня Департамент містобудування КМДА погодило висоту цього об’єкту на рівні майже 51 м. Зауважимо, що будівництво проводиться в Центральному історичному ареалі Києва, де існує обмеження по висоті – не вище 27 м.


19 вересня гендиректор корпорації «Укрбуд» Олег Майборода у Facebook повідомив, що екснардеп Максим Микитась вийшов з будівельного бізнесу. 20 вересня Микитась підтвердив, що продав компанію «Укрбуд Девелопмент». При цьому в середині вересня вийшов зі складу засновників ряду компаній.Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/kompaniya-rosiyskogo-biznesmena-pobuduje-biznes-centr-v-istorichnomu-serci-kijeva-629527.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя