Рада повернула кримінальну відповідальність за незаконне збагачення

Незаконне збагаченняІлюстративне фото, автор – Олександр Сенько Об этом сообщает rnbee.in.ua со ссылкой на СМИ.

Верховна Рада підтримала повернення до Кримінального кодексу статті, яка передбачає покарання за незаконне збагачення. За законопроєкт №1031 проголосували 259 депутатів.

Згідно з проєктом, Кримінальний кодекс доповнили статтею 385. Вона передбачає позбавлення волі від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

Злочином вважатиметься набуття активів, яке більш як на 15 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує законні доходи (близько 14,5 млн грн).

Такі активи зможуть бути предметом спеціальної конфіскації. При цьому, якщо різниця між набутими активами та законними доходами сягатиме від 960 тисяч гривень до 11,2 мільйона гривень, кошти будуть стягуватися судом в цивільному порядку.

Позови розглядатиме Вищий антикорупційний суд, до якого звертатимуться прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

hromadskeДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1572538123-rada-povernula-kriminalnu-vidpovidalnist-za-nezakonne.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя