«Прямо в генпрокурора!» Нардеп засвітив листування щодо арешту Дубневича (фото)

Ярослав Дубневич розповів, що про підозру йому повідомили у приміщенні Верховної Ради і уточнив: не в туалеті — «Прямо в генпрокурора!» Нардеп засвітив листування щодо арешту Дубневича (фото)
Ярослав Дубневич розповів, що про підозру йому повідомили у приміщенні Верховної Ради і уточнив: не в туалеті
Ілюстративне фото
Андрій Задорожний: Ще раз отримали підтвердження, прямо у генпрокурора, що безпосередньо в залі Дубневича затримувати не будуть Об этом сообщает 1stolica.in.ua со ссылкой на СМИ.


Затримання народного депутата групи «За майбутнє» Ярослава Дубневича прямо в залі засідань Верховної Ради не відбудеться. Про це йшлося в листуванні представника «Слуги народу» Андрія Задорожного. Фото повідомлень у його телефоні опублікував у Facebook парламентський фотокореспондент Ян Доброносов.


«Ще раз отримали підтвердження, прямо у генпрокурора, що безпосередньо в залі Дубневича затримувати не будуть», – йшлося в переписці.
Фото: https://www.facebook.com/yan.dobronosov
Фото: facebook.com/yan.dobronosovСам Дубневич підтвердив, що йому вже вручили підозру і завтра буде призначений суд.


Він уточнив, що про підозру йому повідомили об 11:48 у приміщенні Верховної Ради. На уточнююче запитання, де саме відбулося повідомлення про підозру, Дубневич відповів: «Вручати підозру не можуть у залі. Вручили за залом засідань, не в туалеті».


Депутат заявив, що до арешту готовий і вже зібрав найнеобхідніші речі, серед яких дві книги роман Василя Шкляра «Характерник» і книгу Люко Дашвара.


З огляду на світлину, цей меседж був написаний Задорожним у чаті «Зе! Депутат».


Як повідомлялось, Рада зняла недоторканність із депутата Дубневича («За майбутнє») і дозволила притягнути його до кримінальної відповідальності.


За версією слідства, дії депутата спричинили збитки держави в розмірі 93,277 млн₴


Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура подали клопотання до суду про взяття депутата Верховної Ради Ярослава Дубневича під варту з альтернативою застави 93 млн₴


Читайте також:

  • Хто з депутатів голосував проти арешту нардепа Дубневича (список)
  • Дубневичі: неймовірна історія успіху. За що Рада «заарештувала» бізнесмена з мандатом?


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/pryamo-v-genprokurora-nardep-zasvitiv-listuvannya-shchodo-areshtu-dubnevicha-foto-636773.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя