Нові очисні споруди у Чернівцях почали руйнуватися

Фахівці гарантували 11 років безперебійної роботи очисних споруд. Та вже за три роки — на бетонній конструкції пішли тріщини
Наприкінці 2013 року міська рада на чолі з Віталієм Михайлішиним підписала договір з Євросоюзом аби покращити екологічну ситуацію в басейні річок Прут та Дністер. На тодішній час установка двох горизонтальних пісколовок коштувала 11 мільйонів гривень. 90% вартості оплачували партнери, а з міського бюджету планували витратити лише 10%. Про це говориться в програмі "Детально" на телеканалі "Чернівецький промінь".

Перший транш місто отримало у січні 2014. Та вже у лютому Чернівецьку міську раду очолив регіонал з 15 річним стажем Ярослав Кушнірик. Згодом його замінив Олексій Каспрук. І реалізацію європейського проєкту заморозили.

За майже 2 роки зволікань гривня знецінилася, обладнання здорожчало. Місто мало дати 1 мільйон 464 тисячі гривень Європейський союз 10,2 мільйонів гривень. Через здорожчання очисні споруди обійшлись на 6 мільйонів більше, аніж це було заплановано. 11 років фахівці гарантували безперебійну роботу очисних споруд. Та вже за три роки — на бетонній конструкції пішли тріщини.

фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/11/14/novi-ochysni-sporudy-u-chernivtsiakh-pochaly-ruinuvatysia.html” Об этом сообщает mirvestey.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя